Speelschema WK vrouwen 2019

Hieronder het complete speelschema WK vrouwen 2019 in Frankrijk.

Speelschema groepsfase WK vrouwen

GROEP/ WEDSTRIJDTIJDTHUISUITSTADIONTV
Vrijdag 7 juni 2019
Groep A / Match 121:00[A1] FrankrijkZuid-Korea [A2]Parc des Princes, ParijsNOS
Zaterdag 8 juni 2019
Groep A / Match 215:00[A3] NoorwegenNigeria [A4]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep B / Match 321:00[B1] DuitslandChina [B2]Roazhon Park, RennesNOS
Groep B / Match 418:00[B3] SpanjeZuid-Afrika [B4]Stade Océane, Le HavreNOS
Zondag 9 juni 2019
Groep C / Match 513:00[C1] AustraliëItalië [C2]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Groep C / Match 615:30[C3] BraziliëJamaica [C4]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep D / Match 718:00[D1] EngelandSchotland [D2]Stade de Nice, NiceNOS
Maandag 10 juni 2019
Groep D / Match 818:00[D3] ArgentiniëJapan [D4]Parc des Princes, ParisNOS
Groep E / Match 921:00[E1] CanadaKameroen [E2]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Dinsdag 11 juni 2019
Groep E / Match 1015:00[E3] New ZeelandNederland [E4]Stade Océane, Le HavreNOS
Groep F / Match 1121:00[F1] AmerikaThailand [F2]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep F / Match 1218:00[F3] ChiliZweden [F4]Roazhon Park, RennesNOS
Woensdag 12 juni 2019
Groep A / Match 1321:00[A1] FrankrijkNoorwegen [A3]Stade de Nice, NiceNOS
Groep A / Match 1415:00[A4] NigeriaZuid-Korea [A2]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep B / Match 1518:00[B1] DuitslandSpanje [B3]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Donderdag 13 juni 2019
Groep B / Match 1621:00[B4] Zuid-AfrikaChina [B2]Parc des Princes, ParijsNOS
Groep C / Match 1718:00[C1] AustraliëBrazilië [C3]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Vrijdag 14 juni 2019
Groep C / Match 1821:00[C2] ItaliëJamaica [C4]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep D / Match 1918:00[D1] EngelandArgentinië [D3]Stade Océane, Le HavreNOS
Groep D / Match 2015:00[D4] JapanSchotland [D2]Roazhon Park, RennesNOS
Zaterdag 15 juni 2019
Groep E / Match 2121:00[E1] CanadaNieuw-Zeeland [E3]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep E / Match 2218:00[E4] Nederland Kameroen [E2]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Zondag16 juni 2019
Groep F / Match 2315:00[F1] AmerikaChili [F3]Parc des Princes, ParijsNOS
Groep F / Match 2418:00[F4] ZwedenThailand [F2]Stade de Nice, NiceNOS
Maandag 17 juni 2019
Groep A / Match 2521:00[A4] NigeriaFrankrijk [A1]Roazhon Park, RennesNOS
Groep A / Match 2621:00[A2] Zuid-KoreaNoorwegen [A3]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep B / Match 2718:00[B4] Zuid-AfrikaDuitsland [B1]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Groep B / Match 2818:00[B2] ChinaSpanje [B3]Stade Océane, Le HavreNOS
Dinsdag 18 juni 2019
Groep C / Match 2921:00[C4] JamaicaAustralië [C1]Stade des Alpes, GrenobleNOS
Groep C / Match 3021:00[C2] ItaliëBrazilië [C3]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
Woensdag 19 juni 2019
Groep D / Match 3121:00[D4] JapanEngeland [D1]Stade de Nice, NiceNOS
Groep D / Match 3221:00[D2] SchotlandArgentinië [D3]Parc des Princes, ParijsNOS
Donderdag 20 juni 2019
Groep E / Match 3318:00[E4] Nederland Canada [E1]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
Groep E / Match 3418:00[E2] KameroenNieuw-Zeeland [E3]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
Groep F / Match 3521:00[F4] ZwedenAmerika [F1]Stade Océane, Le HavreNOS
Groep F / Match 3621:00[F2] ThailandChili [F3]Roazhon Park, RennesNOS

Speelschema knock-out fase WK vrouwen

DATUMTIJDWEDSTRIJDSTADIONTV
ACHTSTE FINALES
zaterdag 22 juni 201918:30MATCH 37:  [2A] v [2C]Stade de Nice, NiceNOS
zaterdag 22 juni 201915:00MATCH 38:  [1B] v [3ACD]Stade des Alpes, GrenobleNOS
zondag 23 juni 201917:30MATCH 39:  [1D] v [3BEF]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
zondag 23 juni 201921:00MATCH 40:  [1A] v [3CDE]Stade Océane, Le HavreNOS
maandag 24 juni 201918:00MATCH 41:  [2B] v [1F]Stade Auguste Delaune, ReimsNOS
maandag 24 juni 201921:00MATCH 42:  [2F] v [2E]Parc des Princes, ParijsNOS
dinsdag 25 juni 201918:00MATCH 43:  [1C] v [3ABF]Stade de la Mosson, MontpellierNOS
dinsdag 25 juni 201921:00MATCH 44:  [1E] v [2D]Roazhon Park, RennesNOS
KWARTFINALES
donderdag 27 juni 201921:00MATCH 45:  [W37] v [W39]Stade Océane, Le HavreNOS
vrijdag 28 juni 201921:00MATCH 46:  [W40] v [W41]Parc des Princes, ParijsNOS
zaterdag 29 juni 201915:00MATCH 47:  [W43] v [W44]Stade du Hainaut, ValenciennesNOS
zaterdag 29 juni 201918:30MATCH 48:  [W38] v [W42]Roazhon Park, RennesNOS
HALVE FINALES
dinsdag 2 juli 201921:00MATCH 49:  [W45] v [W46]Stade de Lyon, LyonNOS
woensdag 3 juli 201921:00MATCH 50:  [W47] v [W48]Stade de Lyon, LyonNOS
Om derde plek
zaterdag 6 juli 201917:00MATCH 51:  [L49] v [L50]Stade de Nice, NiceNOS
FINALE
zondag 7 juli 201917:00MATCH 52:  [W49] v [W50]Stade de Lyon, LyonNOS