Spanje ontslaat bondscoach vlak voor begin WK
De Spaanse voetbalbond heeft bondscoach Julen Lopetegui een dag voor de start van het WK 2018 ontslagen. De bond is woedend op Lopetegui. Hij verlengde afgelopen mei zijn contract nog tot en met het EK 2020, maar maakte gister bekend de nieuwe trainer van Real Madrid te zijn. Hij zou daar Zidane opvolgen als trainer. Zelf was hij ooit doelman bij de Madrilenen.
Fernando Hierro neemt taken over
Spanje speelt komende vrijdag hun openingswedstrijd in groep B tegen Portugal, niet de minste tegenstander. Verder speelt Spanje nog tegen Iran (20 juni) en Marokko (25 juni).
UPDATE: Fernando Hierro neemt de taken als bondscoach over. Hierro is sinds november 2017 technisch directeur van Spanje. Tijdens zijn carriere als voetballer speelde hij meer dan 400 wedstrijden in het shirt van Real Madrid.
0 comments