Oranje verliest van Bulgarije

Geschreven door on 25 maart 2017

Het Nederlands Elftal heeft zwaar teleurgesteld in de WK kwalificatiewedstrijd tegen en in Bulgarije. Oranje verloor het uitduel met 2-0 en daarmee is plaatsing voor het WK 2018 ver weg.

Stand Groep A

Hieronder de stand in Groep A, de groep van het Nederlands Elftal.

Pos.LandWedstrijdenPuntenGoals voorGoals tegenDoelsaldo
1Frankrijk817155+10
2Zweden816187+11
3Nederland8131611+5
4Bulgarije8121317-4
5Luxemburg85717-10
6Wit-Rusland85416-12

Welke landen kwalificeren zich voor het WK 2018?

Alle poulewinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het WK 2018 in Rusland. De acht beste nummers twee zullen zich plaatsen voor playoffs, waarna er 4 landen overblijven die zich ook plaatsen. Het wordt voor Oranje erg moeilijk om zelfs nog bij die beste nummers twee te eindigen.

Facebook Comments

Over Arne

Ik volg het Nederlands Elftal en het mondiale voetbal (met name het WK 2018 in Rusland) op de voet en doe daar via deze website verslag van.

Reageer op dit artikel

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *