Nederlands Elftal verliest 0-1 van Frankrijk

Geschreven door on 10 oktober 2016

Het Nederlands Elftal heeft vanavond met 0-1 verloren van grote concurrent in Groep A, Frankrijk. De wedstrijd werd beslist door een afstandsschot van Pogba in de 31e minuut. Met 3 gespeelde wedstrijden  staat Nederland nu op de derde plaats in Groep A van de WK kwalificatie. Het lijkt voor Oranje een spannende inhaalrace te gaan worden, aangezien alleen de groepswinnaar zich rechtstreeks plaatst voor het eindtoernooi in Rusland.

nederlands elftal verliest frankrijk

Welke landen kwalificeren zich voor het WK 2018?

Er zijn 9 kwalificatie-groepen. Alle groepswinnaars plaatsen zich direct voor het WK 2018 in Rusland. De acht beste nummers twee zullen zich plaatsen voor playoffs, waarna er 4 landen overblijven die zich ook plaatsen voor het WK in Rusland.

Stand in Groep A

Pos.LandWedstrijdenPuntenGoals voorGoals tegenDoelsaldo
1Frankrijk817155+10
2Zweden816187+11
3Nederland8131611+5
4Bulgarije8121317-4
5Luxemburg85717-10
6Wit-Rusland85416-12
Facebook Comments

Over Arne

Ik volg het Nederlands Elftal en het mondiale voetbal (met name het WK 2018 in Rusland) op de voet en doe daar via deze website verslag van.

Reageer op dit artikel

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *