Groepsfase WK 2018

Hieronder alle wedstrijden die gespeeld worden in de Groepsfase van het WK 2018. Het onderstaande speelschema kunt u sorteren op datum, groep of speelstad. Tijdens de groepsfase worden er 48 wedstrijden gespeeld. De nummers 1 en 2 gaan door naar de achtste finales van het WK 2018.

Speelschema WK 2018 groepsfase

DagDatumNL TijdSpeelstadGroepWedstrijdUitslag
Do.14-06-201817:00Moskou (Loezjniki)A Rusland – Saoedi-Arabië 5 - 0
Vr.15-06-201814:00JekaterinenburgA Egypte – Uruguay 0 - 1
Vr.15-06-201817:00Sint-PetersburgB Marokko – Iran 0 - 1
Vr.15-06-201820:00SotsjiB Portugal – Spanje 3 - 3
Za.16-06-201812:00KazanC Frankrijk – Australië 2 - 1
Za.16-06-201815:00Moskou (Spartak)D Argentinië – IJsland 1 - 1
Za.16-06-201818:00SaranskC Peru – Denemarken 0 - 1
Za.16-06-201821:00KaliningradD Kroatië – Nigeria 2 - 0
Zo.17-06-201814:00SamaraE Costa Rica – Servië 0 - 1
Zo.17-06-201817:00Moskou (Loezjniki)F Duitsland – Mexico 0 - 1
Zo.17-06-201820:00Rostov a/d DonE Brazilië – Zwitserland 1 - 1
Ma.18-06-201814:00Nizjni NovgorodF Zweden – Zuid-Korea 1 - 0
Ma.18-06-201817:00SotsjiG België – Panama 3 - 0
Ma.18-06-201820:00VolgogradG Tunesië – Engeland 1 - 2
Di.19-06-201814:00SaranskH Colombia – Japan 1 - 2
Di.19-06-201817:00Moskou (Spartak)H Polen – Senegal 1 - 2
Di.19-06-201820:00Sint-PetersburgA Rusland – Egypte 3 - 1
Wo.20-06-201814:00Moskou (Loezjniki)B Portugal – Marokko1 - 0
Wo.20-06-201817:00Rostov a/d DonA Uruguay – Saoedi-Arabië 1 - 0
Wo.20-06-201820:00KazanB Iran – Spanje 0 - 1
Do.21-06-201814:00SamaraC Denemarken – Australië 1 - 1
Do.21-06-201817:00JekaterinenburgC Frankrijk – Peru 1 - 0
Do.21-06-201820:00Nizjni NovgorodD Argentinië – Kroatië 0 - 3
Vr.22-06-201814:00Sint-PetersburgE Brazilië – Costa Rica 2 - 0
Vr.22-06-201817:00VolgogradD Nigeria – IJsland 2 - 0
Vr.22-06-201820:00KaliningradE Servië – Zwitserland 1 - 2
Za.23-06-201814:00Moskou (Spartak)G België – Tunesië 5 - 2
Za.23-06-201817:00Rostov a/d DonF Zuid-Korea – Mexico 1 - 2
Za.23-06-201820:00SotsjiF Duitsland – Zweden 2 - 1
Zo.24-06-201814:00Nizjni NovgorodG Engeland – Panama 6 - 1
Zo.24-06-201817:00JekaterinenburgH Japan – Senegal 2 - 2
Zo.24-06-201820:00KazanH Polen – Colombia 0 - 3
Ma.25-06-201816:00SamaraA Uruguay – Rusland 3 - 0
Ma.25-06-201816:00VolgogradA Saoedi-Arabië – Egypte 2 - 1
Ma.25-06-201820:00SaranskB Iran – Portugal 1 - 1
Ma.25-06-201820:00KaliningradB Spanje – Marokko2 - 2
Di.26-06-201816:00Moskou (Loezjniki)C Denemarken – Frankrijk 0 - 0
Di.26-06-201816:00SotsjiC Australië – Peru 0 - 2
Di.26-06-201820:00Sint-PetersburgD Nigeria – Argentinië 1 - 2
Di.26-06-201820:00Rostov a/d DonD IJsland – Kroatië 1 - 2
Wo.27-06-201816:00KazanF Zuid-Korea – Duitsland 2 - 0
Wo.27-06-201816:00JekaterinenburgF Mexico – Zweden 0 - 3
Wo.27-06-201820:00Moskou (Spartak)E Servië – Brazilië 0 - 2
Wo.27-06-201820:00Nizjni NovgorodE Zwitserland – Costa Rica 2 -2
Do.28-06-201816:00VolgogradH Japan – Polen 0 - 1
Do.28-06-201816:00SamaraH Senegal – Colombia 0 - 1
Do.28-06-201820:00KaliningradG Engeland – België0 - 1
Do.28-06-201820:00SaranskG Panama – Tunesië 1 - 2
WK 2018 Rusland